Evolve- twórcy podali informacje dotyczące testów gry

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Turtle Rock. Twórcy podali informacje na temat kolejnych testów gry.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Evolve to bez wątpienia jedna z najciekawszych pozycji dla fanów sieciowych strzelanin w najbliższych miesiącach. Twórcy postanowili przed lutową premierą jeszcze raz przeprowadzić testy gry, które odbędą się w połowie stycznia. Pierwszeństwo otrzymają posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu, czyli Xboksa One, którzy testować Evolve zaczną 15 stycznia. Drudzy w kolejności są PC- towcy, którzy dostęp do beta testów otrzymają 16 stycznia. Posiadacze PlayStation 4 jako ostatni otrzymają dostęp do bety, a będzie to miało miejsce 17 stycznia. Testy potrwają do 19 stycznia.

Twórcy zdradzili również, że podczas ostatnich testów gracze otrzymają do dyspozycji dwie bestie, Goliatha oraz Krakena, ośmiu łowców, Markova, Maggie, Vala, Hanka, Hyde’a, Griffina, Lazarusa oraz Bucketa. Testowe starcia odbywać się będą mogły na wszystkich 12 mapach. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, czy warto zaopatrzyć się w najnowsze dzieło Turtle Rock Studios, to myślę, że owe testy będą świetną okazją, aby przekonać się czy Evolve jest grą dla Was.

Evolve zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 10 lutego 2015 roku.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/12/18/evolve-open-beta-is-coming-to-xbox-one-in-january-limited-tests-coming-to-ps4-and-pc/]

More from Mikołaj Ciesielski

Godzina rozgrywki H1Z1 na PlayStation 4

H1Z1 TO GRA MMO W REALIACH APOKALIPSY ZOMBIE. TWÓRCĄ GRY JEST SONY...
Read More