Evolve- mapy zawarte w DLC będą darmowe

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Turtle Rock, które zapowiedziało, że wszystkie mapy zawarte w dodatkach do gry będą darmowe i dostępne dla wszystkich.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Sieciowe, pierwszoosobowe strzelaniny zawsze doczekują się dodatków, które wprowadzają nowe mapy, bronie, postacie lub tryby. Nie inaczej jest w przypadku Evolve, jednakże twórcy tejże gry postanowili podejść do tematu DLC w nieco inny sposób. Okazuje się, iż fachowcy z Turtle Rock Studios postanowili, że mapy, które znajdą się w dodatkach będą darmowe.

Postawiliśmy się na miejscu gracza i stwierdziliśmy, że nie możemy doprowadzić do tego, że wśród grających dojdzie do rozłamu. Dlatego wszystkie mapy będą darmowe. Nie chcemy, aby ktoś został wyrzucony z serwera, przez to, że nie czegoś nie kupił.

Oprócz map w DLC dostępne będą również nowe postaci i potwory, ale nawet jeśli nie zdecydujecie się na zakup, ale znajomy już tak, to nie będziecie mogli co prawda grać tymi postaciami, ale z nimi już tak, dzięki czemu na pewno na tym zyskacie.”- powiedział Phil Robb.

Trzeba przyznać, że takie podejście do sprawy rozszerzeń rozgrywki wieloosobowej wydaję się być bardzo w porządku wobec graczy, a twórcy Evolve zasługują na pochwałę, za swego rodzaju nowatorską decyzję. Być może dzięki właśnie takiemu postępowaniu, w przyszłości inne studia tworzące gry tego typu również zadecydują się na pójście tą samą drogą, którą zamierza iść studio Turtle Rock.

Evolve zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 10 lutego 2015 roku.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/11/23/all-dlc-maps-for-evolve-will-be-available-for-free/]

Evolve to całkiem ciekawa pozycja dla graczy, którzy lubią rozgrywki w kooperacji.
Evolve to całkiem ciekawa pozycja dla graczy, którzy lubią rozgrywki w kooperacji.
More from Mikołaj Ciesielski

Różne wersje edycji kolekcjonerskich The Order: 1886.

The Order: 1886 to produkcja studia Ready at Dawn, która zmierza wyłącznie...
Read More