Evolution Studios ma problem z DriveClub, nie jest to jednak wina serwerów

Evolution Studios ma nadal problemy z DriveClub. Gracze nie mogą korzystać z wieloosobowych trybów. Twórca tłumaczy sytuację na Twitterze.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

PlayStation 4 otrzymało DriveClub z opóźnieniem, ale niestety Evolution Studios nie ustrzegło się błędów przy premierze. Subskrybenci PlayStation Plus nadal nie mogą pobrać swojej wersji gry, mało tego, właściciele pełnej wersji nie mogą grać w tryby wieloosobowe, co jest niewybaczalne w tego typu produkcjach.

Paul Rustchynsky, twórca gry ze studia Evolution, nie wyklucza jakiejś rekompensaty, dla wszystkich zawiedzionych startem gry. Na portalu społecznościowym Twitter wypowiedział on się na temat rzeczonych problemów z grą. Okazuje się, że nie dotyczy to głównie obsługi serwerów, a problem może tkwić gdzie indziej, najprawdopodobniej w oprogramowaniu.

Co ciekawe, zespół producentów był zadowolony z testów przeprowadzonych przed debiutem gry. Nie wiedzieć czemu, oprogramowanie odmawia posłuszeństwa po premierze gry. DriveClub jest wysoko oceniany, głównie za wybitną oprawę graficzną oraz poziom trudności. Szkoda tylko, że gra ma problemy z grą w sieci, bowiem może to być spory kłopot Evolution, głównie wizerunkowy.

Gotowi do startu?
Gotowi do startu?
Written By
More from Patryk

Japońska gazeta Nikkei ujawnia problemy firmy Konami

Konami w ostatnich miesiącach ma gorący okres. Głównie ze względu na rozbrat...
Read More