EVE: Online – widowiskowy zwiastun z imprezy Fanfest 2014

Jedna z maszyn udostępnionych w grze.

EVE Online to symulator kosmiczny, dzięki któremu zasiądziemy za sterami statku. Gra jest przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych i reprezentuje gatunek MMO. Na imprezie Fanfest 2014 zaprezentowano zwiastun ”The Prophecy”.

EVE Online to gra MMO, która wydana została tylko na komputery osobiste.  Jej konsolowa wersja, EVE: Valkyrie, trafi na PlayStation 4.
EVE Online to gra MMO, która wydana została tylko na komputery osobiste. Jej konsolowa wersja, EVE: Valkyrie, trafi na PlayStation 4.

Na odbywającej się imprezie Fanfest 2014 zaprezentowano mnóstwo nowych materiałów z EVE Online, które jest dostępne na komputerach osobistych. Świeży zwiastun, zatytułowany ”The Prophecy”, został opublikowany w sieci. Jest to efektowna animacja komputerowa, która pokazuje galaktyczne starcia myśliwców i naszej głównej bohaterki. Jeszcze przed wczoraj wspominałem o przejściu EVE: Valkyrie, czyli konsolowej wersji shootera, na technologię Unreal Engine 4. Tym razem możecie podziwiać efekty studia CCP Games po raz kolejny. Poniższy materiał możecie obejrzeć w najwyższej rozdzielczości, a więc 1080p. Warto poświęcić na to chwilkę, ponieważ prezentuje on fantastyczny poziom.

EVE Online to kosmiczna strzelanina, w której każdy uczestnik zabawy najpierw tworzy własnego bohatera w rozbudowywanym edytorze postaci. Rozpoczynając rozgrywkę otrzymujemy kiepski statek i niewiele funduszy. Od tego momentu możemy udać się w dowolny zakątek kosmosu i podejmować różne aktywności. Celem zabawy jest oczywiście rozbudowa naszego myśliwca oraz uczestnictwo w ogromnych bitwach galaktycznych. Pamiętajcie również o wspomnianym EVE: Valkyrie, które to trafi na PlayStation 4. 

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Ekranizacja Assassin’s Creed pojawi się w kinach w grudniu 2016

W sieci pojawiły się informacje o ostatecznie, miejmy nadzieję, dacie premiery filmu...
Read More