Episode Duscae, czyli demo Final Fantasy XV otrzymało trailer

W sieci pojawiły się nowe nagrania wideo przedstawiające wersję demonstracyjną gry Final Fantasy XV w akcji.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Gracze oczekujący na wielką premierę Final Fantasy XV, bądź też odświeżone Final Fantasy Type-0 HD, mogą rzucić okiem na nagranie wideo z wersji demonstracyjnej tej pierwszej produkcji. Demo nazywać się będzie Episode Duscae i zadebiutuje na rynku wraz z premierą Final Fantasy Type-0 HD na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun Episode Duscae, który został zaprezentowany oficjalnie na odbywających się ostatnio targach Taipei Game Show. Na nagraniu widzimy bohaterów Final Fantasy XV, sceny akcji, ale przede wszystkim wyśmienitą oprawę graficzną, która będzie wielkim atutem tej produkcji ze stajni Square Enix.

Twórcy potwierdzili, że demo zostanie dodawane do wszystkich zamówień przedpremierowych gry Final Fantasy Type-0 HD, a więc warto jest się nim zainteresować. Odświeżone Type-0 pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One już 20 marca.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/05/final-fantasy-xv-gets-spectacular-video-showing-cat-cam-and-an-enormous-train-station/]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy polską cenę Xbox One i zawartość zestawu

Polski oddział Microsoftu udostępnił informacje na temat premiery Xbox One w naszym...
Read More