Epickie starcia na nowym zwiastunie z Sacred 3!

Firma Deep Silver poinformowała o zmianie premiery Sacred 3, która odbędzie się szybciej niż zakładano. Z tej również okazji w sieci zamieszczono nowy zwiastun gry z elementami rozgrywki.

Sacred 3 to trzecia odsłona niezwykle popularnego w Europie RPG typu hack'n'slash.
Sacred 3 to trzecia odsłona niezwykle popularnego w Europie RPG typu hack’n’slash.

Tego się nie spodziewałem, bynajmniej w dzisiejszych czasach, kiedy to deweloperzy raczej przesuwają daty premiery. Inaczej jest w przypadku firmy Deep Silver, która to zdecydowała się na przyspieszenie debiutu gry Sacred 3. Tytuł miał pierwotnie trafić do oficjalnej sprzedaży 26 sierpnia, tak się jednak nie stanie, ponieważ tytuł dostępny będzie już od 1 sierpnia. Za dystrybucję gry w Polsce odpowiada oczywiście firma Cenega

Co więcej, w sieci pojawił się smakowity zwiastun promocyjny z elementami rozgrywki. Materiał ma za zadanie nam uzmysłowić jakość klas bohaterów dostępnych w grze. Jest ich kilka, a każda z nich dysponuje innymi umiejętnościami, charakterystyką oraz miejscem na polu bitwy. Jedno jest pewne, migawki rozgrywki obrazują nam, w jaki sposób rozprawimy się z zastępami wrogów na mapie. Ta ostatnia tez ma być sporych rozmiarów, do czego marka Sacred zdążyła nas już przyzwyczaić. 

Premierowe wydanie gry Sacred 3 będzie dostępne w limitowanej, Pierwszej Edycji na wszystkie platformy. Edycja ta będzie zawierać klasę postaci Malakhim oraz fabularny dodatek, pt. „Podziemia”, w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt tajemniczej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2

Tytuł trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste już 1 sierpnia tego roku. Jesteście zainteresowani powrotem do krainy Ancaria?

Written By
More from Patryk

Poradnik jak przetrwać w niebezpiecznym The Evil Within

W sieci pojawił się krótki materiał wideo z gry The Evil Within....
Read More