Enemy Front – w sieci pojawił się zwiastun fabularny

Firma CI Games opublikowała zwiastun fabularny swojej najnowszej produkcji. Enemy Front to strzelanina pierwszoosobowa, która zabiera nas na front drugiej wojny światowej.

Klimaty drugiej wojny światowej w grach wideo powoli wracają do łask!
Klimaty drugiej wojny światowej w grach wideo powoli wracają do łask!

Polskie studio CI Games opublikowało w sieci kolejny zwiastun, tym razem fabularny, gry Enemy Front. Wcielamy się w niej w korespondenta wojennego Roberta Hawkinsa, który walczył z nazistami na terenie Francji, Norwegii oraz podczas Powstania Warszawskiego. Trafia do pogrążonej w wojnie Europy, po to, by relacjonować wszystkie wydarzenia. Jego priorytety zmieniają się jednak po tym, gdy na własne oczy widzi okrucieństwo hitlerowców, przez co decyduje się dołączyć do ruchu oporu.

CI Games korzysta ze świetnej technologii graficznej Cry Engine, która napędzała przede wszystkim gry z serii Crysis, oraz ostatnio Sniper: Ghosts Warrior 2. Rzeszowskie studio postawiło przed sobą bardzo ambitne zadanie, mianowicie przywrócić na scenę pierwszoosobowe strzelaniny w klimatach drugiej wojny światowej. Ostatnimi czasy na rynku coraz mniej takich pozycji się pojawia. Autorzy gry planują kampanię dla pojedynczego gracz, która trwać ma 10 godzin, jak również tryby wieloosobowe dla dwunastu graczy.

Enemy Front ma trafić na rynek już 13 czerwca tego roku. Gra będzie dostępna w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront kontra Battlefield 4, która gra DICE wypada lepiej?

Star Wars Battlefront to gra dedykowana fanom Gwiezdnych Wojen oraz strzelanin wieloosobowych....
Read More