Eliminacje Nissan PlayStation GT Academy już za tydzień w Warszawie

GT Academy to świetna okazja dla wszystkich fanów Gran Turismo 6 na sprawdzenie swoich umiejętności z innymi graczami. Już w przyszłym tygodniu PlayStation Polska zaprasza na eliminacje do Warszawy.

Nissan oraz PlayStation po raz siódmy połączyły swoje siły, aby zaoferować pracę marzeń kolejnemu entuzjaście serii Gran Turismo. Nissan PlayStation GT Academy postanowiło otworzyć drogę do kariery w sporcie motorowym każdemu (kobiecie lub mężczyźnie), jeżeli tylko marzy o karierze kierowcy wyścigowego.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się 21 kwietnia zawodami kwalifikacyjnymi składającymi się z wyzwań w Gran Turismo 6 na konsoli PlayStation  3, które które trwały do 16 czerwca. Ostatnia szansa na udział w GT Academy i zwycięstwo nadarza się już za tydzień, bowiem otwarte zawody na żywo w ramach GT Academy odbędą się Warszawie w CH Arkadia w piątek 11 września od godz. 10.00.

GT Academy chce zwiększyć swój zasięg w tym roku. W związku z tym firmy Nissan oraz PlayStation zapraszają każdą osobę powyżej 18. roku życia, oczywiście zainteresowana karierą w sportach motorowych, do spróbowania do spróbowania swych sił właśnie w imprezie GT Academy, która odbędzie się w naszej stolicy.

Ostatnia możliwość wzięcia udziału w Nissan PlayStation GT Academy to udział w Eliminacjach na żywo, które odbędą się w CH Arkadia w Warszawie w dniu 11 września (piątek), od godz. 10.00. W tejże rywalizacji mogą wziąć udział osoby powyżej 18. roku życia, które są obywatelami Polski. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani to zapraszamy w imieniu PlayStation Polska.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/GTAC.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2b0HvAJSlAs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Snake oraz seksowna Quiet na kolejnym zdjęciu z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima po raz kolejny chwali się na Twitterze nowymi ujęciami z...
Read More
  • Ależ tam bedzie szaleństwo! Ciekawy czy wszyscy chętni maja okazje sie sprawdzić.

  • Pi5iN

    Dlaczego powyżej 18-stki? :c
    Mam nadzieje ze poczekacie na mnie jeszcze te 2lata…