Electronic Arts udostępnia dłuższe demko gry Dragon Age: Inwizycja

Firma Electronic Arts na platformie Origin zdecydowała się udostępnić wersję demonstracyjną gry Dragon Age: Inkwizycja. Trial jest za darmo, dla wszystkich!

Niegdyś wersje demonstracyjne gier były standardem. Sami twórcy wypuszczali ochoczo demka do obiegu, nawet w płatnych wersjach razem z oficjalnymi magazynami – PlayStation Magazine dla przykładu. Ostatnio wersje demonstracyjne pojawiają coraz rzadziej, a szkoda.

Na Originie można teraz pobrać sześciogodzinny trial gry Dragon Age: Inkwizycja na komputery osobiste. Wiadomość to interesująca, bo wciągu tych kilku godzin możemy poznać kawałek historii i pierwszą, otwartą i niezwykle piękną krainę Zaziemia.

Dodatkowo warto podkreślić, że Electronic Arts udostępnia moduł wieloosobowy bez ograniczeń i to za darmo. Nie jest to może nazbyt rozbudowany tryb, ale fakt publikacji go bezpłatnie na Origin jest warty odnotowania i pochwalenia.

Oczywiście jeżeli tylko trial Dragon Age: Inkwizycja się spodoba, to będzie mógł zakupić pełną wersję gry i przenieś tam swoje save’y. Tytuł dostępny jest ponadto na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 4. Pod koniec roku ma pojawić się również w usłudze EA Access.

[dzięki – https://www.origin.com/en-pl/store/buy/194847/pc-download/base-game/standard-edition]

 

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Darmowy weekend z Xbox Live Gold i przegląd oferty Microsoftu

Od dnia dzisiejszego do niedzieli 23 marca trwać będzie otwarty weekend dla...
Read More