Electronic Arts prezentuje dodatki do Battlefield 4

Firma Electronic Arts przygotowała dla graczy całkiem ciekawą prezentację dwóch dodatków do gry Battlefield 4. Mowa tutaj o rozszerzeniach Zęby Smoka oraz Ostateczna Rozgrywka.

Battlefield 4 będzie wspierany przez pięć dodatków w formie DLC.
Battlefield 4 będzie wspierany przez pięć dodatków w formie DLC.

Dziś jest kompletny wysyp informacji na temat największych gier typu FPP na rynku. Firma Electronic Arts nie zamierza być gorsza i publikuje w sieci konkretne informacje na temat nadchodzących dodatków do gry Battlefield 4. Mowa tutaj o rozszerzeniach Dragon’s Teeth oraz Final Stand. O tym pierwszym wiemy już całkiem sporo. Wprowadza ona zupełnie nowe lokacje oraz arenę zmagań, mianowicie zabierając nas do Azji. Tam też czekają na nas cztery, dodatkowe mapy, czyli Lumpini Garden, Pearl Market, Propaganda, jak również Sunken Dragon. To jednak nie wszystko, Dragon’s Teeth wprowadzi również nowy tryb rozgrywki, mianowicie Chain Link. Polegać on będzie na przechwytywaniu i utrzymywaniu pewnego połączenia, które składa się z pięciu punktów na mapie.

Premiera obu dodatków została zaplanowana na lato tego roku, a więc już niebawem będziemy mogli przekonać się o jakości rozgrywki, jaką one prezentują. Wszystkie rozszerzenia możecie zakupić w ramach Battlefield Premium (koszt 180zł). Dodatki dostępne są też pojedynczo, koszt jednego to 60 złotych.

Written By
More from Patryk

Firmware 3.00 do PlayStation 4 w szczegółach

Kenshin, bo tak nazywać się będzie najnowsza aktualizacja systemu PlayStation 4 zapowiada...
Read More