Electronic Arts poszukuje chętnych do wzięcia udziału w beta testach Need For Speed

Już w listopadzie do sprzedaży trafi najnowsza odsłona serii Need For Speed, o tym samym tytule. Firma Electronic Arts chce mieć pewność, że gra spełni oczekiwania graczy oraz w dniu premiery będzie sprawna, więc zdecydowano się na przeprowadzenie beta testów.

Od wczoraj wszyscy chętni do wzięcia udziału w beta testach gry Need For Speed, mogą zapisać się na listę na oficjalnej stronie Electronic Arts. Wystarczy posiadać konto EA, a następnie wybrać platformę, na którą chcemy uzyskać dostęp do bety. Zapisy trwają do 25 września.

Testy przeprowadzone zostaną wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Może to być spowodowane przełożeniem premiery gry na komputerach osobistych, o czym w dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani. PC- towcy w Need For Speed zagrają prawdopodobnie wiosną 2016 roku.

Warto wspomnieć, że data premiery w przypadku wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One nie uległa zmianie, więc posiadacze tychże platform już 3 listopada będą mogli rozpocząć swoją przygodę z najnowszą częścią legendarnej serii gier wyścigowych.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Need for Speed to jedna z najstarszych i najpopularniejszych serii gier wyścigowych w historii branży. Cykl Need for Speed należy do najbardziej wartościowych marek w portfolio Electronic Arts, a za kolejne odsłony cyklu zazwyczaj odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie (np. EA Black Box, Criterion Games) amerykańskiego koncernu.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y5wssYZHVWc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55f7c27b8f1e9688010bf334″]

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe grafiki ze Star Wars 1313

Star Wars 1313 miało być grą akcji TPP, która zostanie przeznaczone wyłącznie...
Read More