Electronic Arts chwali się statystykami bety gry Star Wars Battlefront

W sieci pojawiło się oficjalne podsumowanie bety gry Star Wars Battlefront. Electronic Arts może być z siebie dumne, bowiem wszystko wskazuje na to, że wprowadzili na rynek niezwykle pożądaną grę wideo.

Firma Electronic Arts ujawniła następujące dane, mianowicie w betę gry Star Wars Battlefront w miniony weekend zagrało aż dziewięć milionów graczy z całego świata. Jeżeli koncern chciał tylko i wyłącznie sprawdzić potencjał gry studia DICE, to wszystko wskazuje na to, że jest on ogromny i w pełni zadowalający.

Wydawnictwo absolutnie nie jest zaskoczone takim wynikiem. Z oficjalnego oświadczenia wynika, że Electronic Arts już w kwietniu, ujawniając światu ten tytuł w pełni, byli przekonani o ogromnym potencjale, jaki ze sobą niesie. Oto oficjalny komunikat ”elektroników”

”Od momentu, gdy w kwietniu ujawniliśmy światu grę Star Wars Battlefront wiedzieliśmy, że beta będzie bardzo ważnym testem dla naszej gry. Beta była jednym z najczęściej dyskutowanych tematów związanych z tym tytułem w ciągu ostatniego półrocza i możliwość udostępnienia jej całemu światu nas ekscytowała. I wywołała też trochę nerwów, jeśli mam być szczera.”

Wygląda na to, że gra Star Wars Battlefront będzie jedną z największych premier tego roku. Wielu napisałoby, że największą i najważniejszą, bo przecież od tylu lat czekamy na ten wieloosobowy tytuł. Przyznam się, że jeszcze jakiś czas temu byłem sceptycznie nastawiony do tej gry. DICE długo zwlekali z jej prezentacją, ale po ujawnieniu Battlefronta i testach beta jestem przekonany, że będzie to najbardziej rozbudowana strzelanina sieciowa na rynku.

Gra Star Wars Battlefront pojawi się na rynku już z dniem 19 listopada w Polsce. Tytuł możecie zakupić w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/star-wars-battlefront-1024×576.png”]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Konami już przygotowuje się do tworzenia kolejnego Metal Gear i szuka pracowników

Konami poszukuje pracowników do prac nad nową odsłoną gry Metal Gear. Okazuje...
Read More