Electronic Arts chwali się statystykami bety Battlefield Hardline

Organizatorzy beta testów gry Battlefield Hardline zdecydowali się na małe podsumowanie. EA oraz DICE publikują materiał wideo oraz infografikę.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Firma Electronic Arts zdecydowała się opublikować interesujące statystyki dotyczące beta testów gry Battlefield Hardline. Infografika ujawnia mnóstwo ciekawych liczb, dzięki którym można sobie uzmysłowić aktywność graczy w trybie multiplayer.

Udział w testach wzięło około 7 milionów osób. W czasie trwania beta testów zostało ukradzionych 38 milionów samochodów, grający zarobili 2, 8 miliarda napadając na banki, łącznie zarobili 527 miliardów dolarów w grze. Electronic Arts mogą być absolutnie zadowoleni z frekwencji oraz zainteresowania graczy Battlefield Hardline.

Dziękuję wam w imieniu całego zespołu. Spójrzcie, jak daleko zaszliśmy dzięki waszej pomocy: za chwilę wydamy udoskonaloną, zorientowaną na gracza wersję Battlefield Hardline.

Nie muszę mówić, jak wiele radości daje nam praca nad tak dynamiczną i pełną wyzwań grą. Wkrótce spotkamy się z wami w sieci i będziemy mogli rozpocząć wspólne rozgrywki. Jestem pewien, że odkryjecie przed nami wiele nowych sposobów na grę w Hardline. – Thad Sasser, główny projektant trybu multiplayer.

Poniżej możecie rzucić okiem na infografikę zawierającą najbardziej interesujące statystyki z gry oraz nagranie wideo z wypowiedziami twórców gry.

Battlefield Hardline przygotowywany jest z myślą o Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 17 marca.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/21/battlefield-hardline-beta-pc-ps4-xbox-one-4/]

hardline_infographic_pk

Written By
More from Patryk

Gorące 10 minut z Larą Croft w Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft nie przestają nas kusić...
Read More