Ekskluzywny gameplay gry Bloodborn z Taipei Game Show 2015

W trakcie prezentacji firmy Sony Computer Entertainment na imprezie branżowej Taipei Game Show doszło do ujawnienia nowych materiałów wideo z gry Bloodborne.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Bloodborne spod długa firmy From Software to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsolę PlayStation 4. Na imprezie branżowej Taipei Game Show 2015 zaprezentowano nowe fragmenty wideo zawierające gameplay z gry twórców serii Souls.

Klimat w Bloodborne zapowiada się niezwykle interesująco. Gracze mogą liczyć na mroczną, ciężką i charakterystyczną otoczkę. Tytuł twórców serii Souls kontynuuje pomysły tego zasłużonego cyklu – wysoki poziom trudności i wykonanie lokacji. Widać jak na dłoni mnóstwo podobieństw do popularnych gier z cyklu Souls.

Poniższy filmik trwa nieco ponad 8 minut. W trakcie nagrania możemy zobaczyć walką w ciemnych podziemiach, ale przede wszystkim starcie z większym bossem, który wygląda przerażająco. Gracze w akcji mogą również sprawdzić nową broń – swojego rodzaju miotacz płomieni.

Bloodborne trafi ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4 już 25 marca na naszym rynku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/31/ps4-exclusive-bloodborne-amazing-gameplay-video-shows-great-visuals-new-weapon-traps-and-much-more/]

Written By
More from Patryk

Halo 3: ODST za darmo dla wszystkich właścicieli Halo: The Master Chief Collection

Halo 3: ODST zostanie podarowane wszystkim właścicielom kolekcji Halo: The Master Chief...
Read More