Ekskluzywne Dead Rising 3 z Xbox One trafi na PC już we wrześniu

Firma Microsoft poinformowała graczy, ze Dead Rising 3 trafi również na komputery osobiste. Tytuł pierwotnie był ekskluzywnie wydany na platformie Xbox One.

Dead Rising to zasłużona marka firmy Capcom, która pojawiała się na konsolach Xbox od wielu lat.
Dead Rising to zasłużona marka firmy Capcom, która pojawiała się na konsolach Xbox od wielu lat.

Dead Rising 3 zostało zamieszczone ofercie Steam w wersji na komputery osobiste. Przez kilkadziesiąt godzin grę będzie można zakupić tylko za kwotę 37, 49 euro (ok. 155 złotych). 

Tytuł pierwotnie dostępny był tylko na konsoli Xbox One. Walka z hordami zombies wspomagała debiut konsoli Microsoftu z udanym skutkiem. Ogłoszono również dokładną datę premiery gry na komputerach osobistych, a nastąpi ona 5 września tego roku. Zakupiony tytuł, po promocyjnej cenie, będzie oczywiście udostępniony w dniu debiutu.

Wcześniej informowano, że Dead Rising 3 było zoptymalizowane z myślą o 30 klatkach na sekundę. Twórcy gry postanowili odnieść się do tych informacji, co ciekawe, gracze będą mogli wyłączyć tę blokadę. Autorzy gry uważają, że pozycja powinna działać płynnie na każdym sprzęcie, który spełnia wymagania podane w instrukcji gry. Deweloper uważa, że spadki animacji mogą nastąpić tylko w przypadku, gdy na ulice wypełznie wielu zombies na raz. 

Capcom przygotowało dla nas nawet stosowny filmik prezentujący grę w wersji na Xbox One. Gracze korzystający z komputerów osobistych powinni uzbroić się w kartę poziomu GTX 780 Ti.

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV uruchomione na PC z kartą graficzną Nvidia 1080 Ti

Nowy materiał wideo z gry Final Fantasy XV uruchomionej na PC wyposażonym...
Read More