Ekranizacja przygody Nariko otrzymała pierwszy zwiastun

W przyszłym tygodniu na nośniki DVD trafi pełnometrażowy film o przygodach Nariko. Jest to ekranizacja gry Heavenly Sword, która ukazała się na PlayStation 3.

Nariko to główna bohaterka Heavenly Sword, trzeba przyznać, że jest niezwykle charakterystyczna.
Nariko to główna bohaterka Heavenly Sword, trzeba przyznać, że jest niezwykle charakterystyczna.

Heavenly Sword otrzyma w przyszłym tygodniu film pełnometrażowy, który trafi do dystrybucji na nośnikach DVD. Dziś w sieci opublikowano krótki materiał promocyjny, który ma nas zachęcić do sięgnięcia po portfele. Szczerze? Wątpię czy się skusicie.

Animacja została przygotowana bardzo słabo. Widać że całe przedsięwzięcie nie miało sporego budżetu, ponieważ można zaobserwować wyraźnie słabszą jakość wykonania niż oryginał z roku 2007. Za grę odpowiadało studio Ninja Theory, które z poniższą animacją nie ma nic wspólnego. Nie osądzajmy pełnej wersji filmu po jej zwiastunie. Warto rzucić na niego okiem, jak również zmontowane animacje z pełnej wersji gry, aby wyrobić sobie wstępne zdanie na temat filmu.

Gra Heavenly Sword trafiła na rynek w roku 2007, a za jej produkcję odpowiadało Ninja Theory (DmC: Devil May Cry, Enslaved). Tytuł zebrał wysokie noty w prasie, jego średnia na serwisie Metacritic wynosi 79 punktów. Gracze nadal oczekują informacji na temat ewentualnej kontynuacji tej legendarnej gry.

Written By
More from Patryk

Resident Evil HD – kilkunastominutowy gameplay

Resident Evil HD (2015) pojawi się w przyszłym roku na rynku w...
Read More