Ekranizacja Assassin’s Creed pojawi się w kinach w grudniu 2016

W sieci pojawiły się informacje o ostatecznie, miejmy nadzieję, dacie premiery filmu na podstawie licencji Assassin’s Creed. Do kina pójdziemy pod koniec 2016.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Ekranizacja niezwykle popularnej marki jaką jest Assassin’s Creed pojawi się na ekranach kin dopiero w grudniu roku 2016. Taką decyzję podjęła wytwórnia Fox, która wespół z firmą Ubisoft zajmuje się produkcją tego filmu.

Reżyserem filmu jest niejaki Justin Kurzel, który na swoim koncie ma takie produkcje jak Snowtown (2011) oraz The Turning (2013). W głównej roli obsadzono Michaela Fassbendera, którego powinniście kojarzyć z takich filmów jak Prometeusz (2012), X-Men: Pierwsza Klasa (2011) czy też Bękartów Wojny (2009)

Informację przekazała redakcja Hollywood Reporter, która dodatkowo podkreśla, iż filmowy debiut Assassin’s Creed pojawi się w kinach na tydzień po premierze najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen. Firma Fox najpewniej chce unikną bezpośredniego starcia w kinach z takim gigantem, jakim jest bez wątpienia Star Wars.

Assassin’s Creed jest w procesie produkcji już od roku 2012, bowiem od tego momentu w ekranizację jest zaangażowany Michael Fassbender, odtwórca głównej roli. Pierwotnie autorzy zakładali debiut jeszcze w sierpniu, ale najwyraźniej nie udało się dotrzymać tego terminu.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/06/assassins-creed-movie-gets-a-solid-december-2016-release-date/]

Michael Fassbender wcieli się w postać asasyna w ekranizacji Assassin's Creed. Jak podoba Wam się ten pomysł?
Michael Fassbender wcieli się w postać asasyna w ekranizacji Assassin’s Creed. Jak podoba Wam się ten pomysł?
Written By
More from Patryk

Unreal Engine 4 na nowym demie technologicznym

Firma Epic Games opublikowała w sieci nowe materiały wideo. Ich głównym bohaterem...
Read More