Efekty pogodowe w grze Tom Clancy’s The Division

Wreszcie w sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Tom Clancy’s The Division. Ubisoft publikuje ich bardzo mało, ale każdy trailer rozbudza emocje graczy.

Producenci gry Tom Clancy’s The Division zdecydowali się opublikować nowe informacje na temat swojej produkcji. Dziś możecie zobaczyć zupełnie nowe wideo pokazujące trochę szerzej kwestię zmiennych warunków pogodowych. Ciekawy temat, bo pokazuje przede wszystkim siłę silnika graficznego Snowdrop, który jest bardzo wydajny i nowoczesny.

Od wielu miesięcy nie otrzymywaliśmy informacji na temat The Division, które firma Ubisoft zdecydowała się przesunąć na przyszły rok. Jedna z najładniejszych gier tworzonych na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One wychodzi z cienia. Twórcy chcą opowiedzieć trochę o warunkach pogodowych. W grze aura zmieniała się będzie stosunkowo często. Śnieg będzie padał, ale nie zawsze, a zachmurzenie będzie zmieniało się w zależności od wiatru i pory dnia. Co ciekawe, śnieżyce czy ulewy pomogą graczom przedostać się niezauważenie przez konkretne miejsca zajęte przez wrogów.

Ubisoft ciągle podkreśla, że w grze nie będzie ekranów ładowania. Miejmy nadzieję, że rozmach prezentowany na materiałach promocyjnych zostanie zachowany w pełnej wersji gry. Premiera The Division już 8 marca na PC, PS4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=XkFagT4VhhE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

FIFA 15 zaoferuje nam wszystkie stadiony Premier League

W sieci udostępniono nowy zwiastun gry FIFA 15. Koncentruje się on na...
Read More