Efektowny zwiastun Need For Speed Rivals

Need For Speed Rivals od kilkunastu dni jest już na półkach sklepowych, mimo to, Electronic Arts nie zwalnia tempa kampanii promocyjnej – nowy zwiastun trafił do sieci!

gt666

 

Need For Speed Rivals ponownie pozwala graczom wcielić się w kierowców najszybszych aut świata i nieugiętych stróżów prawa. Gra oferuje silnik Frostbite 3.0, ten sam, który został wykorzystany przy projektu Battlefield 4. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron i ścigać się po sporych obszarów, otwartym świecie gry.

W głównych rolach, najnowszego zwiastuna gry Electronic Arts,  obsadzono Kena Blocka i tor Gymkhana. Ten pierwszy to synonim motoryzacyjnego freestyle’u, który od lat zajmuje się rajdami samochodowymi, jak również jest właścicielem marki DC Shoes, sponsorującej okolicznościowe zawody na torach Gymkhana. Sama Gymkhana jest niczym innym, jak odmianą konkurencji wyścigowej z przeszkodami, dedykowana zarówno motocyklom jak i samochodom. Na potrzeby gry Need for Speed Rivals taki właśnie tryb będzie grywalny. Poniżej możecie sprawdzić, jak projektowano i testowano tor, który finalnie znajdzie się w grze. Od siebie dodam, iż kandydata do nagrody ”Zwiastun Roku” już mam. Takiego pisku opon, tylu poślizgów i chmury dymu spod piszczących kół nie widziałem jeszcze na żadnym zwiastunie. 

Written By
More from konadmin

Wiedźmin 3 nie w rozdzielczości 1080p

The Witcher 3 jest jednym z gorętszych, rodzimych tytułów, które zmierzają na...
Read More