Efektowna misja fabularna z Call of Duty: Advanced Warfare

Misja fabularna z gry Call of Duty: Advanced Warfare została zaprezentowana na serwisie YouTube. Filmik przedstawia fragmenty rozgrywki typowe dla marki Activision.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Powoli zbliżamy się do premiery Call of Duty: Advanced Warfare, toteż w sieci pojawiają się już kolejne fragmenty wyrwane z rozgrywki. Tym razem serwis IGN udostępnił nam jedną z misji fabularnych do wglądu, chyba nie muszę dodawać, że bardzo efektowną?

Autorzy gry oraz wydawca zawarli umowę z redakcją IGN, na mocy której serwis będzie udostępniał nam ekskluzywne materiały z zabawy jako pierwszy. Po pierwszych sekundach widać, że Sledgehammer Games trzyma się sztywno nakreślonego planu poprzedników, który koncentruje się na efektywności rozgrywki oraz wielu efektach specjalnych. Advanced Warfare ogląda się, niczym świetny film akcji.

Oczywiście najważniejszą zaletą najnowszej odsłony serii będzie nowy tryb wieloosobowy, który pozwoli nam na korzystanie z egzoszkieletów podczas zabawy. Za ich pośrednictwem otrzymamy dodatkowe umiejętności, chociażby wyższe skoki oraz zwinność.

Call of Duty: Advanced Warfare pojawi się na rynku w listopadzie. Gra będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Star Wars 1313 może powrócić, twierdzi wytwórnia LucasFilm

Gra Star Wars 1313 oraz inne odłożone na bok tytuły są weryfikowane,...
Read More