Efektowna galeria screenów z gry Mad Max

Mad Max to gra studia Avalanche, która ma pojawić się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Premiera gry nastąpi 4 września 2015 roku.

Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?
Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?

Avalanche Studios wreszcie publikują nowe screeny z gry Mad Max. Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, o której właściwie niewiele wiemy. Galeria screenów powinna naświetlić nieco jakość gry i jej charakter.

Twórcy znakomitej serii Just Cause na chwilę obecną trzymają Mad Maxa w tajemnicy. Czekam na solidny gameplay, który nieco rozwieje moje wątpliwości co do tej gry, ale poniższa galeria screenów utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak warto czekać.

Mad Max to gra na konsole nowej generacji, widać to gołym okiem na poniższych zdjęciach. Gracze mogą zobaczyć statyczne ujęcia walki, pojazdów oraz postaci występujące w grze. W mojej opinii wszystko trzyma poziom

Należy czekać na targi E3 2015, gdzie z pewnością Avalanche Studios będą musieli zaprezentować gameplay z gry Mad Max. Solidna porcja materiałów wideo rozwieje wszelkie wątpliwości i powinna zainteresować graczy szukających wrażeń – czekamy!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/mad-max-screens-concept-art.html]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider ma osiągnęło już złoty status, gra jest zatem gotowa do sprzedaży

Rise of the Tomb Raider to najważniejsza gra ekskluzywna tego roku dla...
Read More