Efektowna galeria screenów z gry Mad Max

Mad Max to gra studia Avalanche, która ma pojawić się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Premiera gry nastąpi 4 września 2015 roku.

Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?
Mad Max to najwyższa półka, jeżeli mowa o kinematografii, jak będzie w branży gier wideo?

Avalanche Studios wreszcie publikują nowe screeny z gry Mad Max. Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, o której właściwie niewiele wiemy. Galeria screenów powinna naświetlić nieco jakość gry i jej charakter.

Twórcy znakomitej serii Just Cause na chwilę obecną trzymają Mad Maxa w tajemnicy. Czekam na solidny gameplay, który nieco rozwieje moje wątpliwości co do tej gry, ale poniższa galeria screenów utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak warto czekać.

Mad Max to gra na konsole nowej generacji, widać to gołym okiem na poniższych zdjęciach. Gracze mogą zobaczyć statyczne ujęcia walki, pojazdów oraz postaci występujące w grze. W mojej opinii wszystko trzyma poziom

Należy czekać na targi E3 2015, gdzie z pewnością Avalanche Studios będą musieli zaprezentować gameplay z gry Mad Max. Solidna porcja materiałów wideo rozwieje wszelkie wątpliwości i powinna zainteresować graczy szukających wrażeń – czekamy!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/mad-max-screens-concept-art.html]

Written By
More from Patryk

Battleborn to nowa marka firmy Gearbox Software, odpowiedzialnej za serię Borderlands

Gearbox Software udostępniło w sieci mnóstwo informacji na temat nowej marki, jaką...
Read More