Efektowna animacja otwierająca grę Tekken 7

W sieci pojawiła się animacja wprowadzająca do gry Tekken 7, która to debiutuje już wkrótce na automatach w Japonii.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Debiut gry Tekken 7 w wersji na automaty już niebawem na Japońskim rynku. Będzie to szansa na sprawdzenie tego tytułu przez tamtejszych gra, również redakcje, które z pewnością podzielą się ze światem wszelakimi ciekawymi materiałami. Dziś w sieci pojawiło się intro do gry Tekken 7, które w efektowny sposób zachęca graczy do rozgrywki.

Tradycyjnie gracze mają do czynienia z efektownym starciem dwóch legend – ojca z synem. Heihachi Mishima oraz Kazuya Mishima stają naprzeciw siebie. Animacja walki jest niesamowita, zawodnicy ścierają się gdzieś w centrum wulkanu, wokół jest mnóstwo wybuchów oraz iskier. Na nagraniu można również dostrzec tajemniczą postać kobiecą, nie wiadomo, kim ona jest, ale ma zamiar powstrzymać jednego z nich.

Tekken 7 zapowiada się bardzo efektownie. Gra najpewniej pojawi się na PlayStation 4, ale również na Xbox One. Na ten moment autorzy gry nie potwierdzili jeszcze debiutu sklepowej wersji. Gracze czekają również na kolejny gameplay z udziałem ich ulubionych zawodników. Więcej informacji już wkrótce.

[dzięki – http://www.psu.com/news/25802/-Tekken-7s-arcade-opening-cinematic-is-as-suitably-chaotic-as-youve-grown-to-expect]

Written By
More from Patryk

Wersja demonstracyjna Final Fantasy XV w wysokiej jakości

Na serwisie YouTube udostępniono nagranie z ogrywanej wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy...
Read More