Edytor postaci oraz wszyscy bohaterowie Dragon Age: Inkwizycja

W sieci udostępniono prezentację rozbudowanego kreatora twarzy w Dragon Age: Inkwizycja. Autorzy opublikowali ponadto galerię zdjęć przedstawiających głównych bohaterów historii.

Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.
Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.

BioWare przygotowuje się do wielkiej premiery Dragon Age: Inkwizycja. W międzyczasie twórcy znajdują czas na montowanie kolejnych filmików promujących ich tytuł. Tym razem postanowili udostępnić graczom prezentację działania kreatora postaci i zaawansowanego edytora twarzy. Gracze będą mogli stworzyć wyjątkowo zaawansowane modele twarzy swoich bohaterów, co oczywiście przypadnie do gustu graczom nie przepadającym za ”domyślnymi” herosami.

To jednak nie wszystko, co przygotowało dla nas studio BioWare. Udostępniono również bardzo fajną galerię obrazków przedstawiających głównych bohaterów Inkwizycji. Każdy z nich posiada własną charakterystykę, styl oraz osobowość.

Dragon Age: Inkwizycja zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku w wersjach na komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 i PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 – najnowsza aktualizacja gry wprowadza Volkswagena Vision GT

Gran Turismo 6 to gra wyścigowa od studia Polyphony Digital na PlayStation...
Read More