Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon wyprzedana w nieco ponad 24 godziny

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon odniosła kolejny sukces i pobiła kolejny rekord na polskim rynku gier – w ciągu nieco ponad 24 godzin wyprzedano cały nakład Edycji Kolekcjonerskiej na PC i PlayStation 4!

Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.
Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.

W czwartek wieczorem rozpoczęła się przedsprzedaż jednej z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, tworzonej przez polskie studio CD PROJEKT RED. Wystarczyły nieco ponad 24 godziny, by cały nakład wyjątkowej i bardzo bogatej edycji kolekcjonerskiej gry, dostępnej jedynie w sklepie cdp.pl, na platformy PC i PlayStation 4, został wyprzedany. Nakład w wersji na konsolę XBOX One został wykupiony w całości w poniedziałek.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon odniósł kolejny olbrzymi sukces jeszcze przed premierą i potwierdził swoją pozycję najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku. To jedno z najlepszych otwarć i prawdopodobnie najszybciej sprzedająca się edycja kolekcjonerska na polskim rynku! Seria gier „Wiedźmin” po raz kolejny udowodniła swój olbrzymi potencjał i podniosła poprzeczkę dla innych polskich gier” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający cdp.pl.

Sklep cdp.pl, mimo wyczerpania zapasów Edycji Kolekcjonerskiej, wciąż zbiera zamówienia na Edycję Standardową, z unikatowym SteelBookiem z wizerunkiem Geralta, i Edycję Cyfrową, dostępną tylko w cdp.pl. Jest też nadzieja dla osób, które nie zdążyły zamówić swojej kopii Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Edycja Kolekcjonerska dostępna będzie w cenach 349,99 zł na PC oraz 419,99 zł na PlayStation 4 oraz konsolę Xbox One. Standardowa wersja gry będzie kosztowała 139,90 zł na komputery osobiste, tym niemniej na konsole – 219,90 zł.

Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son – zwiastun edycji kolekcjonerskiej

Sucker Punch napisało kolejny zwiastun inFamous: Second Son, które to zmierza na...
Read More