Eden Hazard prezentuje sztuczki techniczne na nowym zwiastunie FIFA 15

Autorzy gry FIFA 15 udostępnili w sieci najnowszy zwiastun promocyjny gry. Filmik przedstawia kolejne triki w wykonaniu Edena Hazarda z klubi Chelsea F.C.

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

Zbliżamy się powoli do wielkiej premiery FIFA 15 na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra zostanie udostępniona na dniach w naszych sklepach, ale autorzy postanowili opublikować kolejny materiał wideo promujący ten tytuł. Tym razem w rolę gwiazdy wciela się piłkarz klubu Chelsea F.C. Eden Hazard, który prezentuje swoją bajeczną technikę.

Co ciekawe, jeżeli jesteście właścicielami Xbox One, dodatkowo subskrybentami usługi EA Access, to możecie ogrywać już pełną wersję gry, na kilka dni przed jej oficjalnym debiutem w sklepach. Szerzej o tej usłudze pisaliśmy w tym miejscu.

Najnowsza odsłona piłkarskiej serii jest projektowana w oparciu o nowatorski silnik Ignite. Tytuł dostępny jest na Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Jednakowoż w przypadku starszych konsol, autorzy postanowili uaktualnić składy i dokonać nieznacznych usprawnień w oprawie graficznej znanej z czternastej odsłony serii.

Written By
More from Patryk

Jak powstawały mapy w Battlefield Hardline?

Twórcy gry Battlefield Hardline zdecydowali się opublikować materiał przedstawiający system Levolution oraz...
Read More