Easter Egg z gry Batman: Arkham Knight zapowiada grę z Supermanem?

Szaleństwo na punkcie gry Batman: Arkham Knight dopiero się rozpoczyna, ale już odnaleziono easter egg dotyczący kolejnej gry Rocksteady.

Batman: Arkham Knight to znakomita gra, czego dowodem są pierwsze zagraniczne recenzje. Rocksteady już dawno zapowiadali, że będzie to zwieńczenie sagi Batman: Arkham i pożegnanie się z Mrocznym Rycerzem. Pytanie brzmi: jaka będzie kolejna gra tego studia?

Prawdopodobnie następnym bohaterem, którym zajmie się ekipa Rocksteady będzie Superman. Bohater z nadnaturalnymi zdolnościami nigdy nie był bardzo popularny w branży gier wideo, a szkoda, bowiem marka skrywa w sobie ogromny potencjał.

W sieci pojawił się filmik zawierający zbiór easter eggów z gry Batman: Arkham Knight. W świecie gry zamieszczono między innymi napis ”Lex Luger”, ”witamy w Metropolis” czy też zdjęcie rodzinne młodego Supermana.

Mało to, czy dużo, aby wyrokować o powstawaniu nowej marki? Sami to oceńcie i pamiętajcie, że Batman: Arkham Knight jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC.

 

[interaction id=”55561b4640f2c57e041633d2″]

Written By
More from Patryk

Ruch oporu na nowym zwiastunie gry Wolfenstein: The New Order

W sieci pojawił się nowy trailer gry Wolfenstein: The New Order. Pokazuje...
Read More