EA Sports UFC – starcie dwóch groźnych Pań na nowym gameplayu

Firma Electronic Arts przygotowuje dla właścicieli PlayStation 4 oraz Xbox One bijatykę na licencji UFC. W sieci udostępniono nowy zwiastun tej EA Sports UFC, na którym widać starcie dwóch zawodniczek.

EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.
EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.

Jakiś czas temu prezentowałem Wam pierwsze fragmenty rozgrywki z gry EA Sports UFC. Tamten materiał wyglądał niesamowicie, ale dziś w sieci pojawił się kolejny zapisek gameplayu, z tą jednak różnicą, iż teraz w rolach głównych są dwie Panie. Zawodniczki prezentują się znakomicie, nie tylko ich wyrzeźbione, pełne detali ciała, ale również animacja ciosów. Poniższy zwiastun ma nam uzmysłowić jak wyglądać będą starcia w parterze. Całkiem ciekawym rozwiązaniem jest tak zwane wyłamywanie, do którego służy specjalny system. Myślę że ten element szczególnie ważny będzie w trakcie rozgrywek sieciowych.

Tytuł jest w pełni licencjonowanym mordobiciem, który korzysta, a zarazem promuje sporty walki federacji UFC. Gracze staja do walki w oktagonalnym ringu, wcielając się w swoich ulubionych, starannie odwzorowanych zawodników.Pojedynki prezentowane są w taki sposób, by jak najbardziej przypominać telewizyjne transmisje.

Tytuł trafi na rynek PlayStation 4, oraz Xbox One już 20 czerwca tego roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

E3 2015 – piękna galeria screenów i gameplay z Uncharted 4: A Thief’s End

Konferencja E3 2015 w wykonaniu Sony nie mogła odbyć się bez prezentacji...
Read More