EA Sports UFC – poznaliśmy pierwsze oceny gry, mamy hit?

EA Sports UFC to bijatyka skierowana dla właścicieli Xbox One oraz PlayStation 4. W sieci udostępniono pierwsze oceny gry EA Sports. 

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

Już jutro odbędzie się premiera gry EA Sports UFC na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł został już wstępnie oceniony przez zagraniczne media, toteż przygotowaliśmy dla Was pierwsze oceny.

Gra przede wszystkim łączy recenzentów pod jednym względem, mianowicie oprawy graficznej, która stoi na bardzo wysokim poziomie. EA Sports UFC jest zbudowane w oparciu o nowatorski silnik graficzny Ignite, który pozwala na generowanie bardzo jakościowych, dokładnych oraz świetnie animowanych zawodników. Autorzy zadbali również o realizm oraz porządną fizykę zawodników podczas walki. Ciosy wyprowadzane są bardzo precyzyjnie, a ciało fighterów reaguje na kontakt z nimi w osobliwy sposób.

Równie istotnym i chwalonym przez recenzentów elementem gry, jest jej dopracowana oraz wymagająca rozgrywka. Tytuł nie jest kierowany do wszystkich, poziom trudności jest dość wysoki. Dziennikarze docenili ponadto przemyślany i dynamiczny system walki. Ponadto recenzenci uważają, że najlepsze pojedynki odbywają się za pośrednictwem internetu. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z hitem.

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze oceny gry EA Sports UFC:

  • Eurogamer – 7/10
  • GamesRadar – 3.5/5
  • DualShockers – 9/10
  • Videogamer – 6/10
  • EGM – 9/10
  • GameRevolution – 4/5

Written By
More from Patryk

E3 2015 – nowy Hitman otrzymał pierwszy trailer

Nadciąga nowa odsłona serii Hitman, czego dowodem jest rewelacyjny zwiastun z konferencji...
Read More