EA Sports UFC na pierwszym gameplay’u wygląda cudnie!

EA Sports UFC to oficjalna gra promująca sport Ultimate Fighting Championship, która zostanie wydana na konsolach nowej generacji. Tytuł napędzany jest przez mocarną technologię Ignite, która pokazuje pazur na pierwszym gameplay’u.

EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.
EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.

Zapowiada się niezły rok dla fanów sportów walki w cyfrowym wydaniu, Electronic Arts od dłuższego czasu pracuje przecież nad EA Sports UFC, które napędzane jest przez nowatorski silnik Ignite. Tytuł jest w pełni licencjonowanym mordobiciem, który korzysta, a zarazem promuje sporty walki federacji UFC. W sieci zaprezentowano fenomenalny materiał wideo, który prezentuje starcie dwóch zawodników na ringu. Środowisko gry, a przede wszystkim animacja i wygląd zawodników, robią niesamowite wrażenie. Autorzy zadbali również o realizm oraz porządną fizykę zawodników podczas walki. Ciosy wyprowadzane są bardzo precyzyjnie, a ciało fighterów reaguje na kontakt z nimi w osobliwy sposób.

Jeżeli tylko jesteście fanami cyfrowych bijatyk to tej pozycji nie powinniście ominąć. Tytuł zadebiutuje w naszym kraju już 20 czerwca tego roku. Wystarczy być właścicielem którejś z konsol nowej generacji, aby sprawdzić tytuł w domowym zaciszu, po obejrzeniu zwiastuna, absolutnie będziecie tego chcieli!

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Project C.A.R.S. na nowych screenach z wersji PlayStation 4

Slighty Mad Studios opublikowało galerię nowych screenów pochodzących z wersji gry na...
Read More