EA Sports UFC – demo dostępne w przyszłym tygodniu

EA SPorts UFC to bijatyka firmy Electronic Arts, która zmierza na PlayStation 4 oraz Xbox One. W przyszłym tygodniu otrzymacie dostęp do wersji demonstracyjnej gry.

EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.
EA Sports UFC jest w pełni licencjonowanym produktem federacji UFC.

Firma Electronic Arts podała do oficjalnej wiadomości datę opublikowania wersji demonstracyjnej EA Sports UFC. Demo trafi na platformy Xbox Live oraz PlayStation Store już w najbliższy wtorek, 3 czerwca.  Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One. Oficjalna premiera gry ma nastąpić 20 czerwca tego roku. Wygląda więc na to, że na kilkanaście dni przed oficjalnym debiutem bijatyki, będziemy mogli przetestować ten tytuł.

Demo pozwoli rozegrać jedno starcie pomiędzy Jonesem a Gustafssonem. EA Sports UFC to sportowa symulacja walk MMA, korzystająca z oficjalnej licencji federacji Ultimate Fighting Championship. Gracze staja do walki w oktagonalnym ringu, wcielając się w swoich ulubionych, starannie odwzorowanych zawodników. Autorzy zadbali również o realizm oraz porządną fizykę zawodników podczas walki. Ciosy wyprowadzane są bardzo precyzyjnie, a ciało fighterów reaguje na kontakt z nimi w osobliwy sposób. Dajcie znać, czy będziecie testowali wersję demonstracyjną?

Demonstracyjne starcie w EA Sports UFC.
Demonstracyjne starcie w EA Sports UFC.

 

Written By
More from Patryk

Techland Game Jam, czyli jak studenci projektują gry wideo!

Firma Techland wspólnie ze studentami z Politechniki Wrocławskiej zorganizowali bardzo ciekawą imprezę,...
Read More