EA Polska zaprasza na wielki Turniej FIFA 16 na Xbox One

Firmy Komputronik oraz EA Sports organizują turniej gry FIFA 16 w Warszawie, który odbędzie się już na dniach. Jeżeli nie obce Ci są taktyczne mankamenty futbolu, to polecamy sprawdzić i się zapisać. Gracie na Xbox One.

Z okazji premiery kolejnej odsłony popularnego sportowego cyklu EA Sports, salony Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu przygotowały wielki, czterodniowy turniej dla grających w FIFA 16.

Turniej w stołecznym i poznańskim salonie Megastore rozpocznie się w dniu premiery FIFA 16, czyli już dzisiaj. Rozgrywki zostaną rozegrane na konsolach Xbox One. Przez pierwsze trzy dni potrwają eliminacje, ale każdego dnia swoich sił na wirtualnym boisku spróbuje kilkaset osób (po 400 osób w Warszawie i 200 w Poznaniu). W niedzielę zaplanowano wielki finał. 32 zawodników, 10 najlepszych graczy z każdego dnia eliminacji oraz 2 jokerów wybranych przez sędziów, powalczy o nagrodę główną, czyli o konsolę Microsoft Xbox One 500GB. Atrakcyjne nagrody przygotowano także dla zawodników, którzy staną na pozostałych stopniach podium.

Zgłoszenia należy słać na adres turniej@komputronik.pl, podając imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, a w tytule wpisując Fifa 16 oraz miasto, w którym chce się stanąć do walki. Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli wcześniejsze zapisy online nie wyczerpią puli zawodników, będzie możliwość dołączenia do turnieju w salonie, oczywiście w dniu eliminacji.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bwz98athxQ8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

The Walking Dead FPS zapowiedziany oficjalnie

Serial The Walking Dead odniósł ogromny sukces, choć pierwowzorem marki jest komiks....
Read More