E3 2015 – zobacz trailer gry Final Fantasy VII na PlayStation 4

Konferencja Sony na E3 2015 zapisze się na kartach historii. Japoński producent otrzyma remake gry Final Fantasy VII ekskluzywnie na PlayStation 4.

Historia jest pisana na naszych oczach, bowiem na E3 2015 podczas konferencji Sony zapowiedziano pełnoprawny remake gry Final Fantasy VII. Otrzymaliśmy nawet pierwszy zwiastun tego tytułu, który ekskluzywnie pojawi się na konsoli PlayStation 4.

Oprawa graficzna przypomina nieco Final Fantasy: Advent Children, ale to chyba dobrze, bo już pierwszy trailer udowadnia, że na to RPG warto czekać latami. Filmik pokazuje nam znane postaci, w tym Barreta i legendarnego Clouda Strife’a. Oczywiście miasto Midgar po tylu latach nieco się zmieniło, ale nadal jest niezwykle klimatyczne i mroczne.

Square Enix z pewnością powie więcej na temat tej gry już dzisiaj na swojej konferencji. Gra z pewnością jest spełnieniem marzeń milionów graczy na całym świecie. Tytuł pierwotnie pojawił się na PlayStation i teraz historia zatacza koło. Poniżej pierwszy trailer to Waszego wglądu i jak, jesteście zadowoleni?

 

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta na listopad 2015

W sieci wreszcie pojawiły się oficjalne informacje dotyczące darmowych gier wchodzących w...
Read More