E3 2015 – Znamy datę premiery nowego Need for Speed

Need for Speed to jedna z najpopularniejszych serii gier traktujących o wyścigach. Mogliśmy podziwiać ją w wielu odsłonach od jazdy na torach po tą w otwartym świecie. Tym razem szykuje się powrót do wyścigów ulicznych.

Najnowsza odsłona Need for Speeda zadebiutuje 3 listopada 2015 roku na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste.

Dlaczego napsiałem „Underground” w tytule? Otóż twórcy postanowili na powrót do korzeni, powrót do stylu ulicznych wyścigów, powrót do jednego z budulców popularności serii.

Mimo że Electronic Arts zdecydowało się na rebranding, nie nadając serii żadnego tytułu, postanowili zaczerpnąć inspiracji z poprzednich części. Widać to gołym okiem na trailerze. Uliczny styl z Undergroundów oraz otwarty świat, który był mocną cechą późniejszych części.

W najnowszej odsłonie dostaniemy najbardziej rozbudowany w serii system personalizacji i możliwości wpływania na osiągi naszego auta. Wszystko to będzie miało znaczenie w przypadku Walki o reputację, która będzie naszym celem w grze.

Duży nacisk położony został na prędkość i zręcznościową jazdę po ulicach miasta, które będziemy mogli zwiedzać dowolnie jak chcemy. Świat ma być dwukrotnie większy od tego z Need for Speed Rivals. Warto zaznaczyć że otoczenia prezentuje się efektownie, a prędkość osiąganą przez nas odczuwa się jak nigdy do tej pory. Gra powstała na najnowszej wersji silnika Forstbite.

 

Written By
More from Piotr Parchan

Nowe warte uwagi motywy na PlayStation 4!

Zakładka „motywy”na PlayStation Store nie zasłynęła wśród graczy z ciekawej zawartości. Na...
Read More