E3 2015 – zapowiedź Final Fantasy VII Remake na konferencji Square Enix?

Final Fantasy VII to jedna z najważniejszych gier wideo w historii naszej branży, a z pewnością najlepsza gra z gatunku jRPG. Dziś w sieci pojawiają się przecieki o prezentacji gry na PlayStation 4.

Czyżby Square Enix skrywało pełnoprawny remake kultowego Final Fantasy VII z myślą o PlayStation 4? To bardzo możliwe, o czym donosi Siliconera!

final-fantasy-vii_banner

Spokojnie, ja również tą wiadomością jestem niezwykle podekscytowany, a w szczególności dla tego, że remake ma powstawać z myślą o konsoli PlayStation 4. Informacje pochodzą z serwisu Siliconera, który nie ujawnia swoich źródeł, ale potwierdza, że mowa tutaj o kompletnym odświeżeniu wizerunku gry z myślą o mocy obliczeniowej PlayStation 4.

Gracze mogą zatem liczyć na historyczny remake w swojej kategorii, bowiem kultowa ”siódemka” od wielu lat czeka na drugie życie. Lepszego momentu niż obecność PlayStation 4 na rynku już chyba nie będzie. Choć trzeba pamiętać, że gra pojawiała się już w różnych edycjach na PlayStation, ale tutaj mowa o kompletnym remake’u!

Siliconera podaje, że na konferencji Square Enix podczas targów E3 2015 dojdzie do wielkiej zapowiedzi, którą wszyscy będą zachwyceni. W obwodzie zainteresowań jest jeszcze świetne Kingdoms Hearts 3, które również może być tą zapowiedzią.

Final Fantasy VII pojawiło się na świecie w roku 1997 na PlayStation i z miejsca stało się najlepszą grą tamtej konsoli. Tytuł pamiętny, opowiadający piękną historię Clouda i Aeris oraz konfliktu z demonicznym Sephirothem.

Chyba nie powinienem pytać, czy chcielibyście ponownie zagrać w ten tytuł na konsoli PlayStation 4, ale tym razem w jakości nowej generacji?

[dzięki – http://www.psu.com/news/27106/Rumor–Final-Fantasy-VII-is-being-remade-for-PS4]

final_fantasy_vii_png

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Battlefield: Hardline – deweloper wyciąga wnioski z ankiety i obiecuje poprawki

Autorzy gry Battlefield: Hardline poprosili graczy testujących wersję beta o wypełnienie stosownej...
Read More