E3 2015: Transmisja konferencji Microsoft na żywo w języku polskim

Firma Microsoft przeprowadzi transmisję targów E3 2015 w języku polskim. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w historii targów.

Tegoroczna konferencja prasowa Xbox E3 Briefing rozpocznie się w poniedziałek, 15 czerwca, o godzinie 18:30 czasu polskiego. Po raz pierwszy w historii, we współpracy z Grupą Wirtualna Polska, konferencja prasowa będzie transmitowana na żywo z Los Angeles z komentarzem w języku polskim.

e3 banner

Dzięki WP internauci będą mogli, po raz pierwszy w historii, obejrzeć na żywo Xbox Media Briefing z targów E3 2015 w Los Angeles – z polskim komentarzem.

Konferencja firmy Microsoft będzie dostępna na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na profilu Wirtualnej Polski na Facebooku. Na zainteresowanych czekać też będą specjalne relacje wideo, przygotowywane przez ekipę WP obecną w Los Angeles, która skupi się na najgorętszych tytułach wydawniczych bieżącego i nadchodzącego roku.

Zespół Xbox rozpoczął już przygotowania do transmisji programu Xbox Daily: LIVE E3, który będzie codziennie dostarczał najświeższe informacje dotyczące Xbox na E3. Godzinne show poprowadzą znani i lubiani Larry „Major Nelson” Hryb i Graeme „Acey Bongos” Boyd.

Targi E3 2015 są już coraz bliżej, ale wygląda na to, że w końcu będziemy mogli wygodnie rozsiąść się w fotelu i oglądać to wydarzenie również w naszym języku.

[informacja prasowa]

e3 2015 microsoft

[interaction id=”55674cf61c915e9c563d26a1″]

Written By
More from Patryk

Fotorealizm w Project CARS na nowym materiale wideo

W sieci udostępniono kolejny materiał wideo z gry Project CARS. Tym razem...
Read More