E3 2015 – szczegóły dotyczące Fallout 4 i edycji specjalnej gry

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat edycji specjalnej gry Fallout 4, ale również historii i scenariusza najnowszej odsłony cyklu Bethesdy.

Bethesda uważa, że w świecie Fallout 4 absolutnie nic nie będzie ograniczało gracza. Eksploracja ma odbywać się w dowolny sposób, a gracz będzie mógł udać się w każde miejsce na mapie.

Autorzy gry podkreślają, że Fallout 4 zaczęto robić już w roku 2011. Tak długi okres przygotowań pozwolił na zaprojektowanie ogromnego świata gry z interesującymi rozwiązaniami. Do tych ostatnich zalicza się możliwość budowania własnej bazy.

Fallout4_Concept_Blast

W schronie gracz będzie mógł przechowywać swoje zapasy, trofea, broń, amunicję, ale również innych ludzi. Co najciekawsze, Bethesda potwierdza, że w naszym domostwie ”zamieszkają również inne istoty”.

Jeżeli tylko jeden dom, to dla Was zbyt mało, Bethesda pozwoli zbudować całe osiedle i je zaludnić. Kreator osiedla udostępni wiele opcji, dzięki którym nasze obozowisko będzie unikatowe w świecie Fallout 4. Oczywiście wszystko będzie wymagało zasilania, wody i zapasów, ale tym zajmować się będą mieszkańcy osiedla.

Utrzymanie porządku w takich obozowiskach będzie wymagające. Bethesda udostępni możliwość budowania wież strażniczych, na wypadek ataku ze strony bandytów bądź potworów. Oczywiście to nie wszystko, bowiem w Fallout 4 otrzymamy aż 50 podstawowych rodzajów broni, które będzie można swobodnie rozbudowywać.

Bethesda na swojej konferencji udostępniła mnóstwo informacji na temat Fallout 4, które urosło w moich oczach do kandydata na grę roku. Premiera już w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. W sieci udostępniono również zdjęcia edycji specjalnej gry, która zawiera kilka ciekawych gadżetów dla fanów serii.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27102/E3-2015—Fallout-4-customization–vast-and-diverse]

Fallout4_PIPBoy

Written By
More from Patryk

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution 4 pojawi się w Europie w...
Read More