E3 2015 – pierwszy trailer z nowej odsłony Doom

Bethesda wspólnie z firmą id Software zaprezentowali grę Doom 4 na pierwszym zwiastunie. Gra zadebiutuje już wiosną 2016 roku na konsolach stacjonarnych i PC.

Konferencja Bethesdy to mnóstwo wielkich zapowiedzi, które były wyczekiwane od dawna. Do Fallout 4 oraz Dishonored 2 dołączył również kultowy Doom 4, który otrzymał trailer z elementami rozgrywki.

doom-banner-gamecloud

Firma id Software postawiła tym razem na twardy i brutalny styl rozgrywki, odchodząc tym samym nieco od klimatu gry Doom 3. Najnowsza odsłona serii to mniej horroru, a więcej agresywnych scen akcji rodem z dwóch pierwszych odsłon serii.

Gameplay z gry Doom 4 wygląda wyśmienicie, szczególnie za sprawą oprawy graficznej, która prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Specjaliści z id Software nie zapomnieli, jak przygotowuje się oprawę graficzną najwyższej jakości i to się chwali.

Doom 4 ma zaoferować ponadto tryb multiplayer. Twórcy definiują go jako szybki i efektowny. Na poniższym trailerze możecie nawet zauważyć, że gracz przemieniał się w demona (!). Dzięki takim rozwiązaniom Doom 4 w trybie sieciowym może być jeszcze ciekawszy.

Nowy Doom ma zadebiutować na rynku już na początku 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/doom-e3-2015-gameplay-trailer.html]


[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Victory zamienia się w Assassin’s Creed Syndicate?

O nowym Assassin’s Creed wiemy tyle, że się pojawi, ale jak się...
Read More