E3 2015 – piękna galeria screenów i gameplay z Uncharted 4: A Thief’s End

Konferencja E3 2015 w wykonaniu Sony nie mogła odbyć się bez prezentacji Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Mamy screeny i gameplay.

PlayStation 4 otrzyma jedną z najwspanialszych gier roku 2016 w postaci Uncharted 4: A Thief’s End. Dlaczego tak sądzę? Sprawdźcie gameplay i rewelacyjną galerię screenów.

Konferencja E3 2015 w wykonaniu Sony to kilka ciekawych zapowiedzi, ale również odpowiedź na Rise of the Tomb Raider od Microsoftu, które będzie musiało się zmierzyć z Uncharted 4: A Thief’s End. Jest to pierwsza gra Naughty Dog, którą opracowują od podstaw z myślą o PlayStation 4 i wygląda zjawiskowo.

Uncharted 4: A Thief’s End to przede wszystkim szalone akcje w pięknym środowisku gry. Sony na swojej konferencji ujawniło gameplay z gry w mieście i szalony pościg. Nathan Drake wygląda bardzo dobrze, oprawa graficzna zaoferowana przez Naughty Dog to poziom światowy.

Gra Uncharted 4: A Thief’s End pojawi się ekskluzywnie na konsoli Sony już w roku 2016 – czekamy!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/16/ps4-exclusive-uncharted-4-a-thiefs-end-gets-some-awesome-1080p-screenshots/]

 

Written By
More from Patryk

Project C.A.R.S. – jak gra prezentuje się na tle rzeczywistości?

Producent gry Project C.A.R.S. opublikował w sieci niezwykle ciekawy materiał wideo. Autorzy...
Read More