E3 2015 – multiplayer w Tom Clancy’s The Division będzie świetnym doświadczeniem

Podczas targów E3 2015 mogliśmy zobaczyć grę Tom Clancy’s The Division w akcji. Tryb multiplayer zdaniem Ubisoftu ma być zupełnie inny, niż w reszcie gier na rynku.

Wiele gier na dzisiejszym rynku posiada powtarzalny tryb mutliplayer, który ogranicza się do oklepanych standardów. Znamy przecież tryby Death Match, Team Death Match, Capture the Flag, Rush i ich wszystkie wariacje na pamięć.

Podczas targów E3 2015 firma Ubisoft wreszcie zaprezentowała swoją potężną markę Tom Clancy’s The Division, dzięki czemu mieliśmy wgląd w to, co ten tytuł chce wnieść do gatunku MMO.

the division

Głównie mowa tutaj o zupełnie nowym trybie The Dark Zone. Jest to miejsce wydzielone na mapie świata gry, w którym może pojawić się każdy gracz i dołączyć do beztroskiej rozgrywki w trybie Player vs Player (PvP).

Tom Clancy’s The Division niczym w grach MMORPG wprowadza specjalną arenę, gdzie gracze mogą na kilka chwil porzucić rozwiązywanie questów, zadań pobocznych i poznawania fabuły na rzecz starć między sobą.

Drużyny będą miały dostęp do tej wielkiej lokacji z kilku stron. W środku tej lokacji znajdować się będzie ogromny kontener zawierający znakomite przedmioty. Zadaniem graczy będzie korzystanie z podnośników (zdobywanie kontroli nad nimi), aby zabrać jak najwięcej z kontenera dla siebie.

Gameplay z gry The Division został zaprezentowany na konferencji Ubisoftu podczas E3 2015. Już teraz zapowiada się świetna, stosunkowo świeża porcja rozgrywki w sieci. Premiera gry już na początku 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.hardcoregamer.com/2015/06/18/e3-2015-the-division-might-have-the-coolest-multiplayer-mode-ever/155053/]

the division art

Written By
More from Patryk

Zobacz nowe materiały wideo z gry Just Cause 3

Kolejne materiały z gry Just Cause 3 pojawiły się w sieci. Tytuł...
Read More