E3 2015 – gameplay z gry Fallout 4

Podczas konferencji na E3 2015 firma Bethesda ujawniła pierwszy gameplay z gry Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC i potwierdzono datę premiery.

E3 2015 rozpoczęło się w późnych godzinach nocnych w związku z pierwszą w historii konferencją firmy Bethesda. Na tym panelu zaprezentowano również, a może przede wszystkim, grę Fallout 4 oraz jej datę premiery.

Gameplay jest znakomity. Mogliśmy zobaczyć kreator postaci, eksplorację otoczenia, nowej jakości oprawę graficzną oraz kilka ciekawych lokacji.

fallout-4-logo

Falout 4 powstaje od roku 2011, o czym poinformowali twórcy na samej konferencji. Bethesda jest świadoma siły swojego uniwersum, ale marka w ostatnich latach została nieco zapomniana. Gra Fallout 4 ma wynagrodzić nam ostatnie lata oczekiwań.

Oczywiście gra będzie bardzo rozbudowana. W Fallout 4 pojawi się nawet edytor budynków, dzięki któremu będziemy mogli przygotowywać swoją własną bazę wypadową. W świecie gry ma zostać poukrywane wiele tajemniczych miejsc, a same lokacje nie będą ograniczać gracza. Od samego początku rozgrywki w Fallout 4 możemy udać się w dowolne miejsce.

Gra otrzymała również swoją datę premiery. Fallout 4 pojawi się na Playstation 4, Xbox One oraz komputerach PC już 10 listopada 2015 roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/fallout-4-gameplay-e3-2015-trailer.html]

 


[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]
Written By
More from Patryk

Szczegóły na temat kariery w Project CARS

Autorzy gry Project CARS opublikowali w sieci materiał wideo dotyczący kariery. Tytuł...
Read More