E3 2015 – Electronic Arts zaprezentowało gameplay ze Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront ma być tegorocznym hitem na licencji populatnego uniwersum. Studio Dice, które jest odpowiedzialne za produkcje, udostępniło nam na konferencji kawał solidnej rozgrywki.

O tym, że gra powstaje, wiemy od dawna, ale nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w akcji. Do tej musieliśmy się zadowolić fragmentem gry, opartym na zupełnie innym silniku.

Dziś gdy oczy wszystkich fanów zwrócone były na konferencję Electronic Arts został nam zaprezentowany kawałek rozgrywki. Elektronicy postanowili zostawić ten moment na koniec, żeby podsycić apetyt graczy czekających na główne danie.

Gameplay zaprezentowany na dzisiejszej konferencji sprawił, że cały Internet zawrzał. Nie było to wywołane czymś kontrowersyjnym, tylko ogromem akcji zaprezentowanej w przedstawionym fragmencie. Strzelanie, kamera z oczu bohatera, zza pleców, znowu strzelanie, latanie, prowadzenie wielkiej maszyny, znowu żołnierza, strzelanie, niszczenie wielkiego pojazdu i tak w kółko. Wszyscy bezapelacyjnie chcieli zobaczyć właśnie taki materiał.

Fragment rozgrywki pochodził z trybu znanego nam z innej serii za którą odpowiada DICE, czyli przejmowanie punktów ulokowanych na mapie. Szwedzkie studio będzie starało się za wszelką cenę zrobić wszystko by gracze nie znaleźli podobieństw Star Warsów do Battlefielda.

Produkcja opiera się na silniku Frostbite, znanym nam dobrze z innych produkcji EA.

 

Written By
More from Piotr Parchan

Warsaw Games Week 2015 – relacja ze spotkania dla prasy

WGW 2015 ma być polskim odpowiednikiem największych Europejskich targów. Podczas konferencji prasowej...
Read More