E3 2015 – Dishonored: Definitive Edition zapowiedziane na PlayStation 4 i Xbox One

Bethesda przywiozła na targi E3 2015 nie tylko Dishonored 2, ale przede wszystkim Dishonored: Definitive Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Konferencja Bethesdy była pierwszą, ale i prawdopodobnie najmocniejszą na tegorocznych targach E3 2015, które dopiero co się rozpoczynają. Arkane przywiozło na targi Dishonored 2 i Dishonored: Definitive Edition.

Odświeżona wersja gry pojawi się na rynku już w sierpniu tego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. To znakomita okazja dla wszystkich tych, którzy z oryginałem nie mieli styczności, a szkoda.

Edycja Full HD ma posiadać w zestawie wszystkie wcześniej publikowane dodatki i ulepszenia. Gracze w zestawie otrzymają The Knife of Dunwall oraz The Witches of Brigmore Witches. Ponadto dodatkowy content w postaci Dunwall City Trials oraz Void Walker’s Arsenal, czyli paczkę dodatkowego uzbrojenia dla Corvo.

Moim zdaniem to znakomita okazja na nadrobienie zaległości z PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Bethesda dała radę ze swoją konferencją i konkretnie wprowadziła nas w klimat targów E3 2015.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/dishonored-definitive-edition-announced.html]

2D Boxshot Wizard v1.1

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

GTA 5 na PC bije rekord Skyrim na Steamie

Grand Theft Auto 5 w wersji na PC jest już z nami...
Read More