E3 2015 – Dishonored 2 już oficjalnie, mamy też pierwszy gameplay

Firma Bethesda na targach E3 2015 zaprezentowała również grę Dishonored 2 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

Przedstawiciele studia Arkane ujawnili dziś w nocy grę Dishonored 2 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł był miłym zaskoczeniem dla wszystkich tych, którzy oglądali konferencję Bethesdy na E3 2015.

Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.
Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.

Otrzymaliśmy znakomity trailer CGI, dzięki któremu poznaliśmy nową bohaterkę Dishonored 2. Corvo zostanie zastąpiony przez piękną i niebezpieczną koleżankę, która Emily Caldwyn. Co ciekawe, Arkane Studios daje szanse wcielenia się również w samego Corvo.

Akcja gry została umiejscowiona w Karnace, jednej z południowych wysp kolonii imperium. Emily jest córką zabitej cesarzowej z Dishonored.

Arkane opublikowali pierwszy trailer, który daje do zrozumienia, że w przypadku Dishonored 2 będziemy mieli do czynienia z jeszcze większą grą. Oprawa graficzna robi wrażenie, ale nie warto osądzać Dishonored 2 właśnie po tym zwiastunie, bowiem to tylko animacja CGI.

Co najciekawsze, zapowiedziano również, że oryginalne Dishonored wraz z wszystkimi dodatkami DLC trafi na PlayStation 4 i Xbox One jesienią tego roku.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/dishonored-2-debut-trailer.html]

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera FIFA 15

Dziś wielka premiera FIFA 15 na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych.  ...
Read More