E3 2015 będzie ekscytującym show – twierdzi Sony

Firma Sony przygotowuje się do targów E3 2015, które ich zdaniem mają być ”ekscytującym show” wokół konsoli PlayStation 4. No to na jakie zapowiedzi możemy liczyć?

Prezes Sony Computer Entertainment, Andrew House, wyraził swoją ekscytację zbliżającymi się targami E3 2015, które odbędą się w przyszłym miesiącu. PlayStation jest znakomicie przygotowane do tej prezentacji. Show ma koncentrować się głównie na wspaniałych grach dla PlayStation 4.

PS4_dualshock_4

Andrew House uważa, że już na targach E3 2015 gracze będą mieli okazję zobaczyć gry prawdziwie nowej generacji.

Prezes SCE odnosi się w swoim komentarzu również do ogólnych oczekiwań graczy, którzy wymagają od twórców zupełnie nowego poziomu rozgrywki oraz wykonania gier. Przytoczył on przykład Bloodborne, które w wielu recenzjach było definiowane jako ”RPG nowej generacji”.

”Myślę że tegoroczne E3 będzie ekscytującym show. Jestem przekonany, że będzie to impreza, gdzie zobaczymy mnóstwo gier prawdziwie nowej generacji, contentu na który gracze czekają od dłuższego czasu.”

Ja również jestem przekonany, że na tartach E3 2015 zobaczymy mnóstwo ciekawych zapowiedzi oraz gier z obozu Sony. PlayStation 4 to ambitna platforma, która ma wiele do powiedzenia na rynku. W Los Angeles dojdzie do konkretnego starcia dwóch gigantów – Sony i Microsoftu. Z korzyścią dla graczy!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/27/playstation-ceo-e3-will-be-an-exciting-show-with-games-taking-a-lot-more-advantage-of-ps4/]

e3 2014 sony

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Project CARS – zobacz trailer trybu multiplayer

Project CARS to gra wyścigowa studia Slightly Mad, która w maju debiutuje...
Read More