E3 2015 – Bandai Namco właśnie potwierdziło grę Dark Souls 3

Tego mogliśmy się spodziewać jeszcze przed E3 2015. Firma Bandai Namco rzeczywiście przygotowuje Dark Souls 3 dla PlayStation 4, Xbox One i pecetów.

Czy Wy też uwielbiacie ten dreszczyk emocji przed targami E3 i oficjalnymi konferencjami? Ja bardzo, a w szczególności, gry na kilka chwil przed prezentacjami wielkie gry są ujawniane.

Tak stało się w przypadku firmy Bandai Namco, która nieuwaznie zamieściła automatyczny wpis na Twitterze potwierdzający istnienie gry Dark Souls 3. Tytuł prawdopodobnie zostanie zaprezentowany już na targach E3 2015, bo we wpisie widnieje miniaturka filmiku wideo z YouTube.

Wiele wskazuje na to, że Dark Souls 3 stało się faktem, choć nadal musimy poczekać na pierwszy trailer. Już wcześniej informowaliśmy Was o pierwszy przecieku na temat tej gry.

Dark Souls 3 ma być bardziej zorientowane na grę w kooperacji dla czterech graczy. Ponadto gra będzie największą odsłoną cyklu w historii, lokacje mają być ogromne i w dające możliwość swobodnej eksploracji. Oczywiście poziom trudności pozostanie hardcore’owy, ale czy mogło być inaczej?

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/06/e3_2015_whoops_bandai_namco_just_confirmed_the_existence_of_dark_souls_iii]

 

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Przełożono datę premiery dodatku DLC do Lords of the Fallen

CI Games przesunie datę premiery dodatku DLC Ancient Labyrinth do wysoko ocenianej...
Read More