E3 2014- Uncharted 4 wreszcie zapowiedziane. Jest też zwiastun!

Wszyscy fani przygód Nathana Drake’a czekali na ten moment od jakiegoś czasu. I wreszcie się doczekali, bowiem Sony na swej konferencji wreszcie zapowiedziało czwartą część Uncharted, która będzie nosić podtytuł A Thief’s End. Oprócz zapowiedzi pokazano też zwiastun. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Uncharted to najbardziej rozpoznawalna marka studia Naughty Dog. Czy czwarta część przypadnie graczom do gustu?

Niestety poczkemay na Uncharted jeszcze sporo czasu. Co prawda premiera zaplanowana jest na przyszły rok, ale nie została podana dokładniejsza data. Raczej nie ma co spodziewać się Uncharted w pierwszym, czy drugim kwartale. Wygląda na to, że na nowe przygody Nathana Drake’a być może będziemy musieli czekać cały rok. Jednakże musimy się cieszyć, że wreszcie doczekaliśmy się zapowiedzi i czwartej części. Miejmy także nadzieję, że gra w dniu premiery będzie wyglądało równie dobrze jak na zwiastunie.

A jest na to spora szansa, ponieważ twórcy podkreślają, że cały trailer został stworzony na silniku gry. Ponadto fachowcy Naughty Dog zapewniają, że starają się, aby najnowsza odsłona Uncharted utrzymywała stałe 60 klatek na sekundę. Zwracają również uwagę na jakość graficzną w A Thief’s End i informują, że dzięki mocy PlayStation 4 model głównego bohatera składa się z dwukrotnie większej liczby polygnów niż model głównego bohatera w The Last of Us. Trzeba przyznać, że takie zapowiedzi i obietnice robią wrażenie.

More from Mikołaj Ciesielski

Wysyp informacji dotyczących Assassin’s Creed Rogue oraz Unity

Assassin’s Creed to niezwykle popularna seria, za którą odpowiedzialna jest francuska firma...
Read More