E3 2014 – trailer Star Wars: Battlefront robi świetne wrażenie, gra robiona jest z rozmachem

Podczas konferencji firmy Electronic Arts zaprezentowano światu tytuł, na który chyba wszyscy czekali. Mowa tutaj o grze Star Wars: Battlefront, która pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Konferencja firmy Electronic Arts została otwarta materiałem wideo z gry Star Wars: Battlefront, za której produkcją stoi studio DICE. Trzeba przyznać, że zwiastun rozgrzał serca fanów do czerwoności, ponieważ spotkali się oni z pierwszymi, konkretnymi migawkami z tej długo oczekiwanej gry. 

Filmik nie zawiera elementów rozgrywki, ale pozwala nam rzucić okiem na dwie pierwsze miejscówki, który mi są Endor i Hoth. Autorzy gry, wspomniane wcześniej studio DICE, pragną zadbać o najmniejsze szczegóły legendarnej serii filmowej. Projektanci postanowili więc przejechać się po świecie w miejsca gdzie kręcono oryginalne Gwiezdne Wojny. Rozwiązanie to ma wspomóc projektantów podczas projektowania świata gry, który ma pokrywać się z filmowym oryginałem. 

Nie ujawniono oficjalnej daty premiery, ale wiadomo jednak, że tytuł jest oparty o technologię Frostbite 3.0, co przemawia za tym, że pojawi się on na PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej pierwszy trailer wideo do wglądu, jesteście zainteresowani takim polem bitwy?

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops 3 – narzędzia do tworzenia modów i map niebawem

Już niebawem premiera kolejnej odsłony Call of Duty na konsolach PlayStation 4,...
Read More