E3 2014- Tomasz Gop prezentuje rozgrywkę z Lords of the Fallen

Lords of the Fallen jest dziełem polskiego studia CI Games. Tytuł ten skierowany jest głównie do dojrzałych graczy. Największy nacisk położono na walkę, rozwijanie postaci, kompletowaniu ekwipunku i eksploracji otoczenia. Premiera zaplanowana jest na październik tego roku, a platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.  

W produkcję gry zaangażowany jest Tomasz Gop, jeden ze współtwórców Wiedźmina.

Wszyscy oczekiwali, że na targach E3 zostanie zaprezentowany gameplay Lords of the Fallen. I doczekaliśmy się tego momentu. Fragmenty rozgrywki przedstawione na materiale pokazują przede wszystkim walkę. Widać, że w tej produkcji ofensywa będzie równie ważna co defensywa. Resztę zobaczcie sami. Całość okraszona jest komentarzem Tomasza Gopa.

Świat przedstawiony w Lords of the Fallen to starożytna kraina, gdzie tysiące lat wcześniej doszło do buntu ludzi przeciw tyranii boga, którego udało się pokonać. Jego ciało zmieniło się w łańcuch górski, który oddziela północ zamieszkaną przez magów kapłanów, od południa, gdzie mieszkają wojownicy. Na początku rozgrywki wybieramy klasę postaci z pośród klasycznej trójki- wojownika, maga i skrytobójcy. Ciekawym rozwiązaniem może być fakt, iż wróg pokonany magią upuści czar lub artefakt, a ten zabity „normalnie” upuści broń lub zbroje. Do jesieni jeszcze sporo czasu, ale widać, że Lords of the Fallen ma szansę konkurować z Dragon Age: Inkwizycja czy też zŚródziemie: Cień Mordoru.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznajcie Łowcę Asasynów- nowy zwiastun Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue jest kolejną odsłoną popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More