E3 2014 – Techland prezentuje rozgrywkę z Dying Light jeszcze przed imprezą

Dying Light to pierwszoosobowy horror od twórców Dead Island, który ma trafić na konsole nowej generacji. Za grę odpowiada firma Techland, która zamieściła w sieci nową zajawkę swojego projektu.

Dying Light trafi na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Gra jest miksem wielu gatunków i stawia na survival.
Dying Light trafi na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Gra jest miksem wielu gatunków i stawia na survival.

Na temat Dying Light od firmy Techland wiemy stosunkowo wiele. Tytuł jest rozwinięciem znanej charakterystyki Dead Island, ale jest to projekt o wiele bardziej dopracowanych, przemyślany oraz tworzony z większym rozmachem. Rodzime studio stawi się również na targach E3, ale jeszcze przed oficjalnym otwarciem imprezy w sieci udostępniono klimatyczny zwiastun Dying Light. Szczerze? Walka z zombies jeszcze nigdy nie była tak interesująca.

Na poniższych materiałach widać, iż mamy tutaj do czynienia z naprawdę porządną produkcją. Rozgrywka jest przemyślana, cyfrowe Rio De Janeiro, jest autentycznie odwzorowane i daje sporo możliwości. Rozgrywka jest inspirowana tym co widzieliśmy w Mirror’s Edge, czyli swobodna eksploracja, z naciskiem na akrobatyczne akcje. Gra chodzi na silniku Chrome szóstej generacji, co pozwala twórcom wycisną naprawdę ciekawą grafikę, z mnóstwem efektów cząsteczkowych, dynamicznym oświetleniem i mnogością detali.

Dying Light pozwoli rozegrać zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i kooperację. Premiera została zaplanowana na luty przyszłego roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV – będzie kolejne demo oraz darmowe dodatki DLC

Final Fantasy XV otrzyma kolejną wersję demonstracyjną, ale Square Enix na tym...
Read More