E3 2014- Świetny gameplay prosto z Gotham!

Sony w tym roku bardzo się postarało, aby to ich konferencja była najlepsza. Mimo tego, że Microsoft wysoko postawił poprzeczkę to Sony nie złożyło broni. Między innym stało się tak za sprawą gameplayu z najnowszej odsłony przygód Batmana, czyli z Arkham Knight.

Arkham Knight ma być zakończeniem trylogii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady.

Na swojej konferencji Sony zaprezentowało zupełnie nowy gameplay z Batman: Arkham Knight. Trzeba przyznać, że naprawdę ten materiał pokazuje coś, czego w serii gier o Batmanie jeszcze nie było, a mianowicie Batmobil, a dokładnie rzecz ujmując poruszanie się za jego pomocą po Gotham oraz walkę przy użyciu pojazdu Człowieka- Nietoperza. Ponadto Sony zapowiedziało, że konsola PlayStation 4 dostanie dodatkową zawartość do Batman: Arkham Knight, która będzie zawierała misję Stracha na wróble. Przypomnijmy, że premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok.

Batman: Arkham Knight jest trzecioosobową grą akcji(TPP), a mechanika jaką ujrzymy podczas eksplorowania Gotham nie będzie różniła się za bardzo od tego, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe części. Najnowsze odsłona powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine. Twórcy zrezygnowali z renderowanych przerywników filmowych, które będą teraz prezentowane bezpośrednio na silniku gry.

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Rogue trafi na komputery osobiste w 2015 roku

Assassin’s Creed Rogue to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialna jest firma...
Read More